You are here: Domov Ceny

Cena webstránok a služieb

PDFPrintE-mail

Informácie pre zákazníkov

Cena webového projektu reflektuje náročnosť požiadaviek zákazníka, ktoré podmieňujú výber optimálneho technického riešenia a tým pádom aj časovú náročnosť realizácie. Z toho dôvodu sa ku každému projektu individuálne dohodne cena dodania a prípadne cena ďalších služieb (aktualizácia, zmena údajov a vzhľadu).

Orientačne sa dajú vyčleniť 4 typy webových projektov

01 MINI – jednoduché ale dizajnovo svieže moderné webové stránky bez možnosti priamej aktualizácie slúžiace na poskytnutie základných informácií o spoločnosti a jej produktoch. Rozsah býva niekoľko stránok a cena do 200 EURO.

02 STANDARD – rozsiahlejšie webové stránky s komplexnejším obsahom informácií a obrazového materiálu. Cena sa pohybuje od 200 do 500 EURO.

03 PROFI – webstránky, v ktorých si môžete aktualizovať a manažovať obsah sami. Sú veľmi efektívnym nástrojom pre webstránky, ktorých obsah sa často mení. Rozsah webstránky si určujete sami, teda cena závisí od prídavných komponentov inštalovaných na webstránku (kalendár, moduly pre hudbu a videá, you-tube, blogy a fóra, komentáre k článkom). Zvyčajne sa pohybuje od 350 do 800 EURO.

04 E-SHOP a REALITKA – sú systémy ako ich poznáme z elektronických obchodov, katalógov, a realitných serverov ponúkajúcich nehnuteľnosti. Nielenže sú navrhnuté tak, aby sa v nich zákazník intuitívne pohyboval, hľadal informácie a jednoducho vykonával svoje nákupné zámery, ale umožňuje vám rýchlo a prehľadne spravovať obsah portálu, databázu tovaru. Cena začína od 500 EURO.

Opäť si dovolím zdôrazniť, že cena projektu je určená individuálnou dohodou.

Webstránky zhotovujem na základe:

  • Príkaznej zmluvy,   
  • Zmluvy o diele alebo 
  • Dohody o vykonaní práce.

Chuťovky

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
  • Statistics

  • Who's Online

Polls

Joomla! is used for?
 

Advertisement

Featured Links:
Joomla!
Joomla! The most popular and widely used Open Source CMS Project in the world.
JoomlaCode
JoomlaCode, development and distribution made easy.
Joomla! Extensions
Joomla! Components, Modules, Plugins and Languages by the bucket load.
Joomla! Shop
For all your Joomla! merchandise.